06.06.2010 |
Eesti Võitja 2010, Tallinn |
Kamen Litov |
BUL |
TSH |
Diskl. |
26.12.2009 |
Pihkva rahvuslik , Venemaa
|
Jekaterina Senašenko |
RUS |
TSH |
SP/1, TP, SERT |
13.12.2009 |
Põhjamaade Võitja 2009, Helsinki |
Barbara Müller |
SUI |
TSH |
SP/2, PI-2, SERT, RES-CACIB |
12.12.2009 |
Soome Võitja 2009, Helsinki |
Luis Pinto Teixeira |
POR |
TSH |
SP |
8.10-11.10.09 |
Maailma Võitja 2009,Bratislava Slovakkia |
Zidar Miroslav |
SLO |
TSH |
SP |
23.08.2009 |
Balti Võitja 2009, Tallinn |
Zdeavko Klicek |
CRO |
TSH |
SP/1, PI-1, TP, CACIB, BALTW-09 |
28.06.2009 |
FCI I Rühma Erinäitus |
Linda Jürgens |
EST |
TSH |
SP/2, PI-2 |
27.06.09 |
Pärnu Rahvusvaheline koertenäitus |
Jaromir Dostal |
CZH |
TSH |
SP/1, PI-1, VSP, CACIB |
6-7.06.2009 |
Rahvusvaheline koertenäitus, Eesti Võitja 2009 Tallinn |
Palu Jentgen |
LUX |
TSH |
SP/1, PI-1, TP, CACIB, EEW-09 |
13-15.02.09 |
Rahvusvaheline koertenäitus, Tallinn | Göran Bodegard |
SWE |
AVA |
SP/1, PI-1, TP, CACIB |
31.08.08 |
Bialystok Rahvusvaheline koertenäitus, Poola |
Gabriela Ridarcikova |
SK |
AVA |
SP/1, PI-1, TP, CAC, CACIB |
16-17.08.08 |
Rahvusvaheline koertenäitus, Tallinn |
Maret Kärdi |
EST |
AVA |
VH/2 |
02.08.08 |
Kuopio Rahvusvaheline koertenäitus, Soome |
Judy Docksey |
AUS |
AVA |
H |
29.06.08 |
I rühma erinäitus, Pärnu |
Maret Kärdi |
EST |
TSH |
SP/1, PI-2 |
31.05-01.06.2008 |
Eesti Võitja 2008 |
Eva Borg |
SWE |
AVA |
VSP, SERT, CACIB, EEW-08 |
26-27.04.08 |
Lahti Rahvusvaheline koertenäitus, Soome | Kari Järvinen |
FIN |
AVA |
PI-2, FIN SERT, RES-CACIB |
16.03.08
|
Vilnius Cup, Leedu |
John Muldoon |
IRL |
AVA |
Diskl. |
15.03.08 |
Leedu Võitja 2008 |
Livija Vaitkeviciene |
LT |
AVA |
VSP, CACIB, LT CAC, LTW-08 |
11.11.07 |
Balti Võitja 2007, Riia |
Elina Tan- Hietalahti |
FIN |
AVA |
SP/1, VSP, LV SERT, CACIB, BALTW-07 |
25.08.07 |
Väimela Rahvuslik |
Beata Petkevica |
LAT |
JUN |
SP/1, TP J, TP |
07.07.07 |
Luige Rahvuslik |
Zoran Brankovich |
S-Monte |
JUN |
SP/2 |
01.07.07 |
I Rühma Erinäitus, Pärnu |
Helge Lie |
NOR |
JUN |
TP J, PI-3, JUN SERT |
30.06.07 |
Pärnu Rahvusvaheline |
Tomas Rohlin |
DEN |
JUN |
VH/1 |
10.06.07 |
Austraalia Karjakoerte Erinäitus, Jämsänkoski, Soome |
Joan Hutton |
AUS |
JUN |
EVH |
02-03.06.07 |
Eesti Võitja 2007 |
Donovan Thompson |
USA |
JUN |
EVH |
21.04.07 |
Peterburi Rahvusvaheline Grand-Prix Kevad |
Nina Kharatishvili |
RUS |
JUN |
TP J, JUN SERT |
22.04.07 |
Peterburi Rahvusvaheline Grand-Prix Kevad |
A.Kocapeba |
RUS |
JUN |
TP J, JUN SERT |
31.03.07 |
Rakvere Rahvuslik |
Elzbieta Chwalibog |
POL |
JUN |
TP J, JUN SERT, TP |
10-11.02.07 |
Tallinn Rahvusvaheline |
Christian Stavarache |
BEL |
JUN |
TP J, JUN SERT, TP, BIS JUN-4, RÜP-3 |
02.12.06 |
Kutsikate ja Veteranide Jõulushow |
Olga Doleshova |
CZH |
Kuts |
TP K |
04.11.06 |
Tartu Rahvusvaheline |
Wenche Eikeseth |
NOR |
Kuts |
TP K, EAH |
21.10.06 |
Rakvere Rahvuslik |
Päivi Eerola |
FIN |
Kuts |
TP K, EAH |
03.07.06 |
Act Ladies Kennel Club, Austraalia |
Mrs M Merchant |
AUS (SA) |
Kuts |
2 |
15.05.06 |
Pungendore & Palergang Dist Club Show, Austraalia |
Miss M Holy |
AUS (NSW) |
Kuts |
1, TP K |